© Ribat Group 2020

Tarihçemiz

Geçmişten bu güne

Güven ve dürüstlük ilkemizle geçmişten bu güne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tarihçemiz

    RIBAT, 2008 yılında İbrahim ÖZ tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuş; ticari hayatını bugüne kadar başarıyla sürdürdü. Aile üyelerinin adlarının baş harfleri şirketin adını oluşturur. Logodaki kanguru; İçinde yaşadığı, zamanında hareket ettiği ve sürekli ilerlediği verimli bir yapıyı temsil eder.Aile üyeleri zamanla çağın gereklilikleri doğrultusunda yüksek öğrenimlerini tamamlamış ve bu kurumsal ticari oluşumun küresel rekabetçi ve dinamik gücünü sürdürülebilir kılmıştır.


     Bu kapsamda Fulda Lastikleri ve Mutlu Akü bölgesel bayiliği, geçmişte başarı dolu bir mücevher deneyimi nedeniyle şirket kariyerinde haklı yerini almıştır. O yıllarda oluşturulan ticari etik kurallar günümüzün teknolojik gereklilikleriyle harmanlanmakta ve yeni bir yapı ile yoluna devam etmektedir.

    Birçok yerli ve yabancı marka oto yedek parça ajansı işletilirken aynı anlayış korunmuştur; Şirket, kurumsal değerlerine bağlı kalarak büyümesini sürdürmüştür. Bu özelliği sayesinde yıllardır Ege Bölgesi'nin en büyük iş ve ciro kurumsal yapısı olma özelliğini sürdürmüştür. İş ve çözüm ortaklarının güveniyle oluşturulan bu yapı, teknolojik atılımlar yaparak rekabetçi özelliğini sürdürülebilir bir şekilde geliştirmektedir.


   Daha sonra, iş konuları arasında yer alan, halen gayrimenkul projesi ve yatırım danışmanlığı alanında faaliyet gösteren 5 büyük Turyap Franchise ofisi, karşılıklı güven endeksine dayalı yapısı ile sektördeki birçok yenilikçi fikri imzalayarak öncü konumlarını sürdürmektedir. .


    Yıllar içinde oluşturduğu güvene dayalı hızlı yapısını büyüten RIBAT, her alanda yeni hedeflere doğru ilerlemekte ve ülkemizin tarım ve teknoloji ürünlerinin faaliyetlerini hızlandırmak için faaliyetlerini hızlandırarak örnek yapısını sürdürmektedir. dünya ölçeğinde gerçek değerlerinden işlenmiş.