© Ribat Group 2020

Hakkımızda

Ribat Gruba hoşgeldiniz

2008 yılında iddialı bir dış ticaret şirketi olarak teknoloji kullanımına önem veren yapılanmasıyla hayat bulan RİBAT felsefesi;

  • İşini severek yapan kişilerden oluşma,

  • İşimizde daha iyi olabilmek amacıyla sürekli araştırma yapma,

  • Yüzünü her zaman dışarıya çevirme,

  • Bahane değil çözüm üretme,

  • Disiplinli ve programlı çalışma,

Gerekli teknolojik yapıyı oluşturma ve sahip olma, vb.gibi ana kriterlerden oluşmaktadır

Bunlar bize ayrıca ülke değerlerimize sahip çıkma görevi de yüklemektedir. 5 kişilik ekibiyle hizmet yürüten RİBAT geçtiğimiz yıl Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika’dan gıda ve gıda dışı alanlardan oluşan 9.157 talep almış; bunların ekonomik bulunanlarını ticari hayatına işlem olarak kaydetmeyi başarmıştır.                                                                                                                                                       

Dış ticaret dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan RİBAT A.Ş. Afyon’da faaliyete geçti.

Ticaret ve hizmet sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle bölgesel uygulamalarla başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla alanda projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

 

2000’li yıllarda inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla gayrimenkul proje ve yatırım danışmanlığı alanında faaliyetlerine başlayan RİBAT A.Ş, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek gayrimenkul dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerinin satış ve pazarlama operasyonlarını hayata geçirmeye devam eden firma; kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde, öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği sorumlulukları zamanında ve beklenen hizmet seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan RİBAT A.Ş bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

RİBAT ailesi tüm yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve teknolojiyi tercih ederek yükümlülüklerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.


Hizmetlerimiz

Ribat Gorup olarak hedefimiz dış ticaret sektöründe en yüksek fayda ile iş yaparak maksimum müşteri memnuniyetine sahip şirket olmak.Hizmet ağımız gıda da her türlü yenilebilir, içilebilir gıda ürünleri, mermer, seramik, tekstil ve ev tekstili, mutfak ve banyo ürünleri, deri ve deri ürünleri olarak sınıflayabiliriz.

ab ab

Solar Enerji Sistemleri

Devamını Gör
ab ab

Gıda Ürünleri

Devamını Gör
ab ab

Seramik Ürünleri

Devamını Gör
ab ab

Banyo Ürünleri

Devamını Gör
ab ab

Mermer Ürünleri

Devamını Gör
ab ab

Makine Ürünleri

Devamını Gör

Çözüm Ortaklarımız

Bütün soru ve teklifler için

bizimle iletişime geçebilirsiniz

Adres

Ataköy 2-5-6.Kısım Mah.Rauf Orbay Cad.Yalı Ataköy Sitesi C Blok No:4 Kat:4 Ofis:60 Bakırköy,İSTANBUL

+90 (212) 809 03 13

info@ribatgroup.com